Dodatki do kawy

Każdy miłośnik kawy zgodzi się, że sam w sobie napój ten już jest wystarczającym rarytasem. Z miłością do kawy jak z każdą inną – warto dodać czasem szczypty odmienności i urozmaicić nasze chwile relaksu z czarnym naparem. Najpopularniejszym dodatkiem do kawy jest syrop.

Na rynku jest wiele syropów o przeróżnych smakach i jego wybór zależy od naszych osobistych preferencji. Jeżeli chcemy posmakować kawy o aromacie owocowym, to powinniśmy sięgnąć po syrop o smaku np. wiśniowym, truskawkowym czy pomarańczowym, ale na tym przygoda z syropami się nie kończy.

Poza syropami o smakach owocowych na rynku są oczywiście jeszcze takie o smaku: waniliowym, orzechowym, czekoladowym, cynamonowym, karmelowym, imbirowym czy toffi. A co, jeżeli chcielibyśmy posmakować w nieco mocniejszych smakach? Tutaj wybór również jest ogromny, gdyż możemy wybierać spośród takich smaków jak np. curacao, rum, mojito, pina colada czy niebieskie kamikaze.

Jednak syropy to nie koniec i na rynku poza nimi istnieje jeszcze cała gama innych produktów. Są to między innymi zabielacze i śmietanki w proszku. Są one idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które preferują białą kawę, ale jednocześnie szukają urozmaicenia w smaku ich napoju.

Zabielacze nie posiadają takiej gamy smaków jak syropy, ale za to są dobrym rozwiązaniem dla osób dbających o linię.

Może Ci się również spodoba