Twoje życie w Internecie

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak wygląda twoje życie w Internecie? Wstajesz rano i pierwsze co robisz, jeszcze przed poranną toaletą to sprawdzasz co nowego wydarzyło się gdy spałeś na twoim ulubionym portalu społecznościowym. Jedząc śniadanie albo sprawdzasz informacje na temat tego co wydarzyło się w ostatnim czasie w kraju i poza jego granicami albo czytasz mniej wymagające wiadomości na jakimś portalu plotkarskim na temat tego jaką suknię ubrała na rozdanie nagród twoja ulubiona aktorka.

W tak zwanym „międzyczasie”, którego przecież nie ma, bo nie ma czasu pomiędzy czasem, jednak w wolnej chwili, kiedy przegryzasz ostatni kęs kanapki i planujesz już w myślach to co ubierzesz tego dnia włączasz youtube i tam po kolei oglądasz wszystkie filmy, które w ostatnich dniach dodali użytkownicy, których kanały subskrybujesz od kilku miesięcy. Potem jeszcze w pracy sprawdzasz kilkakrotnie portal społecznościowy, którego użytkownikiem jesteś od kilku lat, założyłeś konto zanim jeszcze stał się tak bardzo modny.

Czasem dodasz jakieś zdjęcie, napiszesz post na swojej tablicy, zaprosisz znajomego do grona swoich znajomych. I tak właśnie wygląda twoje życie w Internecie.

Może Ci się również spodoba