Koniec Internetów

Czasem można usłyszeć, że ktoś dotarł na koniec Internetów. To stwierdzenie, które pogardliwie traktuje o tym, że ktoś w Internecie, który jest kopalnią bez dna znalazł coś, co woła o przysłowiową pomstę do nieba.

O Internecie można pisać elaboraty, w których będziemy wychwalać sieć pod niebiosa albo wręcz przeciwnie, wieszać na nim psy. Warto jednak pamiętać o tym, by Internet nie stał się naszym uzależnieniem, byśmy korzystali z niego mądrze, a nie tylko wtedy, gdy nie mamy co robić i chcemy zabić czas.

Warto bowiem pamiętać, że każda sekunda naszego krótkiego życia jest cenna, dlatego nie warto marnować ich na rzeczy, które nie mają sensu. Podobno zresztą, inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą.

Zamiast oddawać się bezsensownej rozrywce w Internecie, warto spędzić ten czas w gronie najbliższych osób, wyjść na spacer albo przeczytać książkę. Jeśli jednak chcesz spędzić ten czas w sieci, wybieraj strony godne uwagi, których lektura sprawi, że będziesz nie tylko mądrzejszym, ale także lepszym człowiekiem.

Może Ci się również spodoba